MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 16218311
nr 1621 8311
Matsalsgrupp
1960-tal, 5 delar, bord + 4 stolar. Längd: 138 cm, djup: 95 cm, höjd: 74 + 2 iläggx50 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:17:39
19/5 00:10:02